Binevler Mahallesi, Üniversite Blv. No:160, 27070 Şahinbey/Gaziantep

Gaziantep Özel Akademi Hastanesi

Randevu için

444 93 86

GAZİANTEP

ÖZEL AKADEMİ HASTANESİ

KALİTE POLİTİKAMIZ

Özel Gaziantep Akademi Hastanesi “Sağlıkta Yükselen Değer” sloganıyla hasta memnuniyetini ön planda tutarak,hasta ve çalışanlarının zarar görmesini engellemek için Kalite Yönetim Sisteminin her adımını uygulayarak sürekli eğitim almış uzman sağlık profesyonelleri ile birlikte Sağlıkta Kalitenin sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesini kendisine amaç edinmiştir

VİZYONUMUZ
Alanında uzman sağlık profesyonelleri ile birlikte diğer kuruluşlara örnek olacak düzeyde Sağlık hizmetleri konusunda mükemmeli yakalayarak büyümektir.

MİSYONUMUZ
Hasta memnuniyetini kendisine ilke edinerek,çalışma arkadaşlarımızla ilişkilerimizde sevgiye,saygıya ve ekip ruhuna önem vererek başarı ve başarısızlıkta sorumluluğu paylaşan bir aileyiz.

KURUMSAL AMACIMIZ
Hastane’yi ilkeleri, çalışma felsefesi ve hizmet anlayışı olarak bölgede en iyi bilinen, yaygın, sektör ve ülke gelişiminde paralel olarak, halk için verimli çalışan ve nitelikli hizmet veren kurumsal bir yapı haline getirmek.

KURUMSAL HEDEFİMİZ
Çağdaş norm ve standartlara uygun teknolojik altyapıyı ve uygulamaları sağlamaya çalışmak, hizmet verilen sağlıklı ve hasta insanları eğitmek, çalışanların bilgi ve becerilerini geliştirmek, toplumsal amaçlı sağlık programlarının uygulanmasına öncülük etmek, hizmet yelpazesini kuruluş ve hizmet gerekçelerine uygun biçimde çeşitlendirmek yapılandırmak.

İÇ ÇEVRE FAKTÖRLERİ
Hastane çalışanları, çalışan meclisiyle geri bildirim yapabilmekte ayrıca dilek öneri şikayet kutularına da bildirimlerini yapabilmektedir. Hastane ihtiyaçları ilgili birim sorumluları tarafından tespit edilip, talep yapılmakta gerekirse ilgili komisyon görüşü alınarak acil yada sıralı olarak satın alma sürecine gidilmektedir.

75 yatak kapasitesi 16 ana branş uzmanı ve acil servisiyle hizmet vermekteyiz.

DIŞ FAKTÖRLERİ
Kamu kurumları. özel kuruluşlar bağışçılar ,basın mensupları hasta ve hasta yakınlarını kapsamaktadır.